Blog > Komentarze do wpisu

Powrót?

Witajcie po dłuuuugiej przerwie!

Jak zapewne domyślacie się po banerku, zapisałam się kolejny raz do zabawy organizowanej przez Chagę. Tym razem wyszywamy kwadraciki przeznaczone na kołderki dla małych panów ;).  "SAL na kołach" - poważna sprawa ;)

Muszę przyznać, iż mimo ogromnego entuzjazmu jaki pojawił się u mnie po odczytaniu informacji o kolejnej edycji SAL-u nie od razu się zapisałam. Postanowiłam, że zrobię to dopiero, gdy uda mi się chociaż jeden kwadrat wyszyć. Chyba nikt nie lubi haftować pod presją i nie wywiązywać się ze zobowiązań.
Nie powiem, że było łatwo - bezwenie i niedobór czasu robi swoje, ale mogę ogłosić, iż mój Kwadracik nr 1 już istnieje! (na razie bez zdjęć, bo nie ma warunków i/lub weny)

Nie obiecuję, że będę tutaj bywać częściej. Mam jednak nadzieję zamieścić wszystkie swoje kołderkowe kwadraciki jakie powstaną.;)

Dziękuję za odwiedziny i komentarze pod poprzednimi wpisami, a Ko(t)szmarek nadal leży odłogiem, ale cały czas dojrzewam do tego by go skończyć ;)

Do napisania!

niedziela, 26 stycznia 2014, asiulla_13

Polecane wpisy

  • Wakacje!!!

    Ulalaaaa. Strasznie dawno mnie tutaj nie było. Koniec semestru i sesja dały mi w kość, ale nareszcie mogę odpocząć. Wszystkie egzaminy pozdawane, teraz tylko 4

  • Ptaszki ;)

    Co prawda ten wpis miał być prezentacją gotowego haftu "Hibiskus i koliber". Nie mogłam się jednak powstrzymać i muszę Wam pokazać co zajmowało ostatnio moje wo

  • Wesołych Świąt !!!

Komentarze
belluss
2014/01/26 16:57:38
Doskonale rozumiem, też powróciłam po prawie rocznej przerwie do blogu i haftu, ale w sumie powroty są najpiękniejsze ;-)
Pozdrawiam Iza
-
vr1974vr
2014/01/26 22:37:14
Blogowanie jak blogowanie, można sobie odpuścić, ale krzyżyki? Nigdy, przenigdy!
;)
Pokazuj szybko ten pojazd :)
-
Gość: myszkowato, *.dynamic.chello.pl
2014/02/26 21:45:40
Ale SALowe kwadraciki wcale nie było powiedziane,że dla chłopaków- co zreszta widac na moich kwadracikach.. ja nie dopatrzyłam sie ani jednego słowa ze to dla chłopców:)
Dziewczynki tez interesują sie pojazdami:))))

KONTAKT

Asiulla_13
asiulla_13@gazeta.plRozmiar: 3366 bajtów


**********************

Rozmiar: 3366 bajtów


Rozmiar: 3366 bajtów


***********************

Rozmiar: 3366 bajtów


Rozmiar: 3366 bajtów